اردوی خانوادگی ویژه جانبازان اعصاب و روان

اردوی خانوادگی ویژه جانبازان اعصاب و روان با همت اداره کل پیشگیری و بهداشت روانی و اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تاریخ 6 الی 8 آذر ماه در رامسر برگزار می‌شود.

 

جلال سیانی کارشناس مسئول اداره کل پیشگیری و بهداشت روانی بنیادشهید وامورایثارگران اظهار نمودند با هدف تقویت و توسعه نشاط و سلامت خانواده، پیرو برنامه ریزی مشترک میان اداره کل پیشگیری و بهداشت روانی و اداره کل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد اردوی خانوادگی با محوریت درمانی ، آموزشی و فرهنگی ویژه جانبازان معزز اعصاب و  روان از تاریخ 6 الی 8 آذر ماه 1397، باحضور 200 نفر شرکت کننده در استان مازندران شهرستان رامسر برگزار شود.

جلال سیانی با بیان اینکه جانبازان و همسرانشان توسط تیم فوق تخصصی سلامت خانواده تحت ویزیت قرار می‌گیرند افزود: این معاینات در زمینه‌هایی چون روان‌پزشکی، روان‌شناسی، سلامت خانواده، ارولوژی و غدد انجام می‌شود .


برنامه های دیگر این اردو شامل برنامه نمایش درمانی با رویکرد شادکامی و تنظیم هیجانی و کلاس های آموزشی سلامت خانواده، مهارت تاب آوری، راز شادکامی ماندگار برای جانبازان و خانواده انان و همچنین دوره آموزشی آشنایی با فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و خطرات ناشی از آن برای فرزندان طرح ریزی شده است.

لازم به ذکر است برای شرکت کنندگان، برنامه های فرهنگی، تفریحی سیاحتی و ورزشی در دستور کار این اردو خواهد بود که توسط همکاران اداره کل ورزشی و اردوئی صورت می پذیرد و نتایج این دروه نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.


شما اینجا هستید: خانه اخبار آخرین اخبار اردوی خانوادگی ویژه جانبازان اعصاب و روان